MUSCLEPHARM ЕКСКЛУЗИВНО ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЦЕНИ ОД 1.650 ден MUSCLEPHARM КУПИ СЕГА ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР на МОДЕРНАТА СУПЛЕМЕНТАЦИЈА ЦЕНИ ОД 3.890 ден КУПИ ВЕДНАШ GOLD STANDARD НАЈДОБРИОТ ПРОТЕИН НА СВЕТОТ ЦЕНИ ОД 1.990 ден КУПИ ВЕДНАШ ПОСЛЕДНИОТ ЗБОР
НА МОДЕРНИТЕ ГЕЈНЕРИ
СО ПОПУСТ ОД 15%
KEVIN LEVRONE ANABOLIC BLACK LINE КУПИ ВЕДНАШ KEVIN LEVRONE ANABOLIC BLACK LINE
ВРВНИОТ КВАЛИТЕТ
на
DYMATIZE ELITE 100% WHEY КУПИ ВЕДНАШ DYMATIZE DYMATIZE DYMATIZE ELITE 100% WHEY
НОВАТА ЛИНИЈА НА

СО ПОПУСТ ДO 20%
APPLAED NUTRITION КУПИ ВЕДНАШ CRITICAL APPLAED NUTRITION CRITICAL
КУПИ ВЕДНАШ
 • ,

  100% Pure L-Glutamine – 400g – Body Attack

  0 out of 5
  (0)

  Body Attack 100% Pure L-Glutamine Чиста L-глутаминска киселина е прашок од амино киселина кој нема адитиви и може да се меша добро во минерални пијалаци и млеко.

  L-глутаминската киселина е полу-есенцијална амино киселина. Ова значи дека телото не може да ја задоволи зголемена побарувачка за оваа амино киселина, бидејќи неговата синтеза е премногу бавна.

  Иако метаболните процеси кои постојано се водат се заштитени, мускулот губи маса. Обично, ова се јавува особено при висок физички стрес, како кај фазата на вежбање или диета, кога аминокиселините ја преземаат задачата како производители на енергија и го збогатуваат енергетскиот метаболизам со шеќер.

  Body Attack 100% Pure L-Glutamine е чиста L-глутаминска киселина која може да обезбеди балансиран протеински метаболизам.

  SKU: n/a
 • The Glutamine DY 300g

  0 out of 5
  (0)

  Ултимативен мускулен штит

  – 4.5 гр. Л Глутамин

  – 50 мг. Бета Глукан во една доза

  – Порции во пакувањето:  67 !!!!!

  Нето: 300г

  Глутаминот. Додаток во исхраната. Како додаток во исхраната со Л Глутамине и Бета Глукан, препорачливо за атлети и физички активни луѓе.

  Состав: Л-глутамин, бета-глукан (од јачмен).

  Дневна препорачана доза: Една доза (4,5г) со 250 – 350 мл. вода. Испијте една порција после тренинг.

  Порција       1 доза

  Количина во         4.5г

  Л-глутамин             4.5г

  Бета-глукан            50мг

  Нето тежина: 300 гр.

  SKU: n/a
 • BCAA JUICE 300gr SAMURAI

  0 out of 5
  (0)
  • 6000mg BCAA по порција
  • 3000mg L Glutamine по порција
  • Нема додаден шеќер
  • 100% инстант за лесно мешање
  • Најдобриот овошен вкус што некогаш сте го пробале
  • Vegan Quality Bcaa
  SKU: n/a
 • Gold Standard 100% Whey 2,27 kg – Optimum Nutrition

  0 out of 5
  (0)

  78% Протеин по тежина (24гр Протеин во порција од 30,4гр)
  Изолати на протеини од сурутка се главните состојки
  Микрофракции од Протеин од сурутка и ултра-филтриран концентрат од протеин од сурутка

  Повеќе од 4гр Глутамин и Глутаминска киселина по порција.
  Повеќе од 5гр од природно настанати БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин)по порција
  Златен стандард за квалитетен протеин

  Упатство за користење:
  Gold Standard 100% Whey 2,27 kg – Optimum Nutrition е направен за лесно растворање. Едноставно додадете 1 полна дозерка (30.4гр) во 180-250мл (6-8оз) ладна вода и промешајте се додека прашакот целосно не се растопи. Варијација на вкусот може да постигнете со додавање повеќе или помалку вода.

  Препорачана употреба:
  Да се користи во рамки на разновидна и балансирана диета и здрав живот.
  Суплементите не се користат како замена на храна.
  Не е препорачливо да се надминува дневната доза.
  За здрави возрасни лица, внесете доволно количество на протеин за да ги задоволите вашите потреби, преку комбинација на добро избалансирана исхрана и суплементи преку текот на целиот ден, како дел од избалансирана исхрана и тренинг програма.

  SKU: n/a
 • Citrulline MALATE 90 tablets – Yamamoto

  0 out of 5
  (0)

  Citrulline MALATE 90 tablets – Yamamoto е додаток во исхраната кој содржи 3 g цитрулин малат во доза, погоден за спортисти кои се подготвуваат за интензивна физичка активност.

  90 таблети
  30 дози
  1
  17 g нето тежина

  Произведено во Италија

  SKU: n/a
 • VITA CORE Fitness Authority 90 caps.

  0 out of 5
  (0)

  Core Vita

  Основа на секој суплементарен план!

  Вита од ФА Кор линијата е избалансиран витамински и минерален продукт!

  Комплетната формула ги покрива телесните потреби за есенцијални витамини минерали со 100% ПДВ. Витамините се кофактори во многу важни процеси во телото. Минералите се потребни за нормална мускулна контракција.

  Доколку вашата диета е осиромашена со хранливи материи и не ве снабдува со СИТЕ потребни витамини и минерали, тешко е да се замисли тренирањето без Вита. За жал, денеска најчесто конзумираме процесирана храна која е осиромашена во поглед на есенцијалните витамини и минерали.

  SKU: n/a
 • ,

  BCAA High Speed 300gr – TrecNutrition

  0 out of 5
  (0)

  Ултимативен мускулен раст, сила и формула за опоравок !

  • Најдобра растворливост и брзина на апсорбција
  • Леуцин, Изолеуцин и Валин, во 2-1-1 сооднос
  • Највисок квалитет, на суровински материјал

  BCAA High Speed 300gr – TrecNutrition е диететски додаток со аминокиселини со највисок квалитет со разгранет синџир. Овој инстантен производ е произведен со употреба на специјална технологија за производство и се одликува со многу добра растворливост и одличен вкус.

  BCAA High Speed 300gr – TrecNutrition содржи L-леуцин, L-валин и L-изолеуцин во однос 2:1:1 што е оптимален за телото. 

  BCAA High Speed 300gr – TrecNutrition доаѓа во вкусна растворлива форма која веднаш го дополнува нивото на клучните аминокиселини со разгранети ланец.

  SKU: n/a
 • BEHEMOTH 100% Whey Protein 950g

  0 out of 5
  (0)

  Засладен суруткин протеин со вкус на чоколадо, ванила, банана и 100% природен вкус.
  🏃‍♀️Совршен додаток на исхрана за спортисти и спортски ентузијасти.
  💪Лесен на вкус и тотално здрав за вашето тело.

  SKU: n/a
 • ,

  GOLD BCAA 2:1:1 – Kevin Levrone

  0 out of 5
  (0)

  Голд БЦАА 2:1:1 Kevin Levrone + електролити

  Има додадени електролити!
  Без калории
  Без шеќери
  Брзо мускулно опоравување
  Превенира мускулно оштетување
  Ја потпомага рехидратицијата
  10.5г Амино киселини
  7г Бцаа 2:1:1
  2,5г Глутамин
  1г Цитрулин Малат

  30 порции

  Тестирано за спортисти

  Нето тежина 375г

  SKU: n/a
 • Creatine Monohidrate Swedish Supplements 500g

  0 out of 5
  (0)

  Креатин монохидрат од “Swedish Supplements” е оригиналниот креатин. Креатин монохидрат кој има речиси илјада научни студии и публикации за поддршка на неговиот ефект.

  “Креатинот ги зголемува физичките перформанси  краткотрајни-високо интензивни вежби.” “Посакуваниот ефект се постигнува со дневен внес на 3г.

  Производот е совршен за сите спортисти кои сакаат да ја подобрат својата експлозивност и да ја намалат млечната киселина. Фудбалерите, хокеј играчите, атлетите и сите оние спортови каде е потребна сила имаат корист од овој производ.

  Дозирање: Измешајте порција (1 чаша околу 5г) во вода или друг пијалок.

  Деновите кога тренирате земете порција 30 минути пред или веднаш по вежбањето.

  За најдобри резултати, пијте најмалку 2 литри вода дневно.

  Содржина во препорачана доза:

  – 5г креатин монохидрат

  Состојки:

  – 100% чист микронизиран креатин монохидрат

   

   

  SKU: n/a
 • ,

  Sex Bomb For Him 120 caps – Applied Nutrition

  0 out of 5
  (0)

  Го подобрува машкото сексуално здравје
  Зајакнување на сексуалниот нагон
  Растителна обвивка прилагодена за потрошувачите со диетални, религиозни или културни ограничувања
  Халал сертифициран производ

  Засилувач на машкото либидо
  За Мажи
  Сексуален активатор
  Тестирано за спортисти
  Порции 60
  120 капсули
  Веге капсули
  Нето тежина 90г

  SKU: n/a
 • 100% VITA MINERAL Swedish 60caps.

  0 out of 5
  (0)

  Производ кој ги задоволува дневните потреби на

  12 витамини

  7 минерали

  ПАКУВАЊЕ 60 КАПСУЛИ НАМЕНЕТО ЗА 2 МЕСЕЦИ

  ЗЕМЕТЕ ЕДНА КАПСУЛА ДНЕВНО СО ПОЈАДОК

   

  SKU: n/a
 • ,

  GOLD OAT MEAL 3 kg.

  0 out of 5
  (0)
  • 40% Протеин    
  • 30 Порции        
  • Мелен овес      
  • Без соја
  • 100% овес од цело зрно
  • Веј протеин изолат и концентрат
  • Додадено МЦТ масло
  • 40г ВПЦ+ВПИ   
  • 40г Овес       
  • 9,7г бцаа           
  • 5г МЦТ               
  • 1,5г ЦЛА

  Тестирано за спортисти

  Нето тежина 3кг

  SKU: n/a
 • GOLD WHEY PROTEIN 2 kg. KEVIN LEVRONE

  0 out of 5
  (0)

  72% Протеин     66 Порции         Без глутен          Без соја

  •         Гради чиста мускулна маса
  •         Го убрзува мускулниот опоравок
  •         100% чист протеин од сурутка

  Во една доза добивате неверојатни:

  • Протеин 22г ВПЦ 
  • 5г БЦАА          
  • 4,6г Глутамин  
  • Јаглени хидрати 1,1г шеќери 
  • Енергија 118кцал
  • Тестирано за спортисти

  Нето тежина 2кг

  Препорачлива доза

  Измешајте една мерица прав (30г) со 200-250мл ладна вода или млеко. Испијте една порција пред или веднаш после вашиот тренинг.

  SKU: n/a
 • ,

  Extreme Instant BCAA 500g – Body Attack

  0 out of 5
  (0)

  Една порција (13 g прав) содржи 10.000 mg BCAA во популарниот сооднос 2: 1: 1.

  Extreme Instant BCAA 500g – Body Attack е прав за пиење е идеален за тренинг, бидејќи може да се зема пред, за време и по тренингот благодарение на неговата добра растворливост во вода. Токму кога вашите мускули треба да тренираат најтешко. Но, исто така, на вашите слободни денови кога нетренирате, Extreme Instant BCAA 500g – Body Attack го снабдува вашето тело со многу протеини, што пак е од суштинско значење за развој и одржување на мускулите.

  SKU: n/a
 • ,

  Gold Standard BCAA Train+Sustan 266g 28servings

  0 out of 5
  (0)
  • 5 g BCAAs in 2:1:1 ratio Vitamin C and zinc support immunity
  • Magnesium for muscle support
  • Magnesium and vitamin C to reduce tiredness and fatigue
  • Unique formula that contains Rhodiola rosea and zinc
  • Light, refreshing and easily drinkable
  • Informed-Choice Certified Product
  SKU: n/a
 • KFD PREMIUM GLUTAMINE – 500 G

  0 out of 5
  (0)

  KFD PREMIUM GLUTAMINE – 500 G

  • Економично пакување
  • Поддршка за имунитет и регенерација
  • Интересен спектар на вкусови

  Нутритивни факти                                 

  Днезвна доза                                         10 g

  Вкупно порции во пакувањето              50

  Количество во                                        1 дневна доза

  Л-глутамин                                             9290 mg

  SKU: n/a
 • C4 ORIGINAL 30 дози

  0 out of 5
  (0)

  Оригинален експлозивен стимуланс C4 ORIGINAL 30 дози

  30 дози

  Експлозивна енергија, зголемен фокус и огромна потреба за справување со било кој предизвик … тоа е искуството на C4.

  Милиони луѓе, почнувајќи од почетници до сите елитни професионалци, знаат дека Ц4 ќе им помогнат да ги претворат своите амбиции во достигнувања.

  1.6g CarnoSyn® бета-аланин

  1г креатин нитрат (NO3-T®)

  150 mg кофеин

  1g Arginine AKG

  SKU: n/a
 • Anabolic Prime – Pro 2kg – Kevin Levrone

  0 out of 5
  (0)

  Анаболик Прајм Про – ВИСОК СТАНДАРД на ПРОИЗВОДСТВО !!!

  ПРЕМИУМ ХИДРОЛИЗИРАН ВЕЈ ПРОТЕИН – НАЈЧИСТИОТ ПРОТЕИН НА ПАЗАРОТ !

  6.8 гр. БЦАА во една доза

  – Брза абспорпција !!!

  KEVIN LEVRONE NEW BLACK LINE 2018 !!!

  Тежина: 2 кг.

  Создаден од легендата Кевин Леврони

  Вкус: чоколадо

  Порции во пакувањето  74

  SKU: n/a
 • ,

  BCAA 811 – GALVANIZE

  0 out of 5
  (0)

  BCAA 811 – GALVANIZE е аминокиселински напиток со вкус на овошен пунч во прав со засладувачи.
  BCAA 811 – GALVANIZE обезбедува три есенцијални аминокиселини (леуцин, изолеуцин и валин во зголемен сооднос од 8: 1: 1 за да го поддржите вашето тело со повисоко ниво на леуцин).
  Овие аминокиселини се од групата на есенцијални аминокиселини (приближно околу 35% од вкупните есенцијални аминокиселини), така се наречени бидејќи телото не може да ги синтетизира. Единствениот извор на преку кој може да се внесат е храната или додатоците во исхрана.

  BCAA 811 – GALVANIZE е дизајниран за амбициозни спортисти и активни лица.

  Дополнително оваа формула:
  1. има одличен вкус и
  2. може брзо да се дигестира

  SKU: n/a
 • Arginine Shock 180 Caps – Body Attack

  0 out of 5
  (0)

  Капсулите Arginine Shock содржат амино киселина направена од L-аргинин и L-Цитрулин. Спортистите и луѓето што се свесни за здравјето можат да го земат додатокот на амино киселина за време на физичкиот напор, бидејќи амино киселините играат важна улога во протеинскиот метаболизам.

  Ова е затоа што метил хистидин, производ на распаѓање на мускулните влакна, се синтетизира при интензивно тренирање на мускулите. Ова се конвертира во црниот дроб во уреа со користење на амино киселините L-Arginine и L-Citrulline и потоа се излачува преку бубрезите.

  Body Attack Arginine Shock обезбедува 3,150 mg L-Arginine hydrochloride и 750 mg L-Citrulline malate за природниот метаболички баланс, со цел да се олеснат максималните перформанси на протеинскиот метаболизам и циклусот на уреа.
  Овие две амино киселински соединенија имаат добра био-достапност во метаболизмот на енергијата и протеините.

  SKU: n/a
 • Vegan Pro 2.1kg – Applied Nutrition

  0 out of 5
  (0)
  • Протеински изолат од соја
  • Протеински изолат од грашак
  • Протеин од кафен ориз
  • Протеински микс од растително потекло

  Во 30 гр.  порција  

  • 25.3 гр. протеин  
  • 4.1 гр. БЦАА 
  • 1.9 гр. јаглехидрати
  • 108 кцал 
  • О гр. шеќер

  Тестирано за атлети

  Нето тежина 2.1 кг

  70 порции

  Овој продукт е без глутен

  SKU: n/a
 • YAMBAM Protein Bar 80g – Body Attack

  0 out of 5
  (0)

  Без оглед на тоа дали силата, перформансите или издржливоста, YAMBAM Protein Bar 80g – Body Attack е погодна за сите спортисти кои бараат здрава закуска за да им помогне во промовирањето и одржувањето на мускулите. Извонредниот протеински бар исто така е особено одличен начин да се наградите, на пример, по напорно тренирање. Не само што добивате нешто што го вкусува добро, туку исто така го снабдувате вашето тело со брз начин на земање висококвалитетни протеини.

  Но, дури и како закуска меѓу оброците кога сте посакувате нешто слатко, YAMBAM Protein Bar 80g – Body Attack прави многу поздрава алтернатива на конвенционалните чоколадни шипки исполнети со многу шеќер. Исто така е идеално да се јаде како дел од диета контролирана со калории.

  SKU: n/a
 • 100% Whey Grand 700g – Beltor

  0 out of 5
  (0)

  WHEY GRAND е производ кој треба да биде основа за дополнување протеин на вистински спортист. Со оваа протеинска хранлива материја, регенерацијата по тренинг ќе биде онака како што треба – брзо и ефикасно. Комбинацијата на концентрат на протеин од сурутка – во форма која му веруваат милиони луѓе ширум светот – со изолација, т.е. протеинска формула која брзо се апсорбира гарантира забележителни резултати.

  WHEY GRAND се консумира по тренингот со брзо темпо ќе му овозможи на нашето тело амино киселини потребни за процесот на регенерација, а консумирањето во текот на денот значително ќе го зголеми количеството кое се консумира и се асимилира од протеините на телото.

  Диететски додаток, содржи засладувачи.
  Употреба:

  Одделете една порција од 30 g (2 црпалки) во 200 ml вода или млеко, користејќи шејкер или блендер. Нанесете 3 порции на ден.

  Во денови кога вежбате: 1 порција наутро по будењето, втора порција веднаш по тренингот и 3-тата пред спиење.
  Во денови кога НЕ вежбате: 1-ви порција наутро по будењето, 2-та порција помеѓу оброците и 3-тата пред спиење.

  SKU: n/a
 • SHAABOOM PUMP Kevin Levrone385g

  0 out of 5
  (0)

  Шабум Памп

  Зголемете ги перформансите

  • 6000 мг. Цитрулин Малат
  • 5000 мг. Бета Аланин
  • 2000 мг. Аргинин АКГ
  • 3000 мг. Креатин Монохидрат
  • 400 мг. Кофеин

  Нето: 385 гр.

  Доза : ≤  (8,75 g)
  Дози во едно пакување : ~44 (8,75 g)
  Amount per (≤ 133 kg) 8,75 g
  Citrulline malate (of which citrulline) 3000 mg (2000 mg)
  Beta-alanine 2500 mg
  Creatine monohydrate of which creatin) 1500 mg (1320 mg)
  L-Arginine alphaketoglutarate (AKG) (of which L- arginine) 1000 mg (700 mg)
  Caffeine 200 mg

  Шабум Памп. Додаток во исхраната. Со засладувачи. Високо ниво на кофеин (200 мг. во доза од 8.75 гр.).  Не е препорачлив за деца или доилки (200мг/доза). Креатинот го зголемува физичкиот перформанс во последователни кратки високо интензивни вежби. Посакуваниот ефект се постигнува со дневен внес на 3 гр. креатин.

  Состав: Цитрулин Малат, Бета-аланин, креатин монохидрат,  л аргинин алфакетоглутарат (АКГ), агенс против стврднување ( силикон диоксид), кофеин, оризов скроб, концентрат од црвена репка, вкусови, засладувач (сукралоза, ацесулфам К), бои (Е160А (Е133, Е102*). *Може да има негативен ефект на активноста и вниманието кај децата.

  Дневна препорачана употреба: Измешајте 1 доза (8.75 гр.) со 150 – 200 мл  вода. Испијте една порција 20 минути пред тренинг.

  Предупредување: Препорачливо само за здрави возрасни личности. Не употребувајте го производот ако сте алергични на било кои од неговите соединенија. Не го прекорачувајте препорачаниот дневен внес. Додатокот за исхрана не смее да се користи како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Балансирана исхрана и здрав животен стил се препорачани.. Не употребувајте го ако сте трудни или доите. Држете го вон дофат од деца. Не конзумирајте со алкохол. Чувајте го на суво и ладно место, подалеку од сончеви зраци.

  Нето тежина  385 гр.

  Произведено во Е.У.

  Порција  1 дози

  Порции во пакувањето  44

  SKU: n/a
 • AminoDEX® 120 tablets – Yamamoto

  0 out of 5
  (0)

  AMINO DEX е направен со есенцијални амино киселини од потеклото Kyowa Quality®. Исто така содржи дипептид Л-Аланил-Л-Глутамин (Sustamine®). Интеграцијата на есенцијални амино киселини може да биде корисна во случај на намален внес на храна или зголемена потреба. Eсенцијалните амино киселини придонесуваат за задоволување на барањата за протеини и, исто така, амино киселините со разгранет ланец (Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин) се дел од спортската исхрана.

  Употреба: Земете 5 таблети еднаш дневно, пред или после тренинг.

  SKU: n/a
 • Ultra Whey COMPLEX 2kg – Yamamoto

  0 out of 5
  (0)

  Ultra Whey COMPLEX е додаток во исхраната кој содржи инстантен протеински излат од сурутка, погоден за спортисти кои вршат напорна физичка активност.

  Протеините придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса. Производот е исто така збогатен со Витамин Б6 кој придонесува за намалување на заморот и истоштеноста, и на нормалниот метаболизам на протеини и гликоген. Протеините со сурутка природно содржат амино киселини со разгранет синџир (BCAA).

  Употреба: Се мешаат 3 мерици = 30 g со 80 ml вода или друг омилен пијалак и се пие еднаш дневно, после тренинг, помеѓу оброци или 1 час пред тренинг.

  Внимание: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.
  Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна исхрана. Разновидната и урамнотежена исхрана и здравиот начин на живот се важни. Да се чува подалеку од мали деца. Немојте да го употребувате ако сте бремени, кај деца или во подолг временски период без да се консултирате со лекар.

  SKU: n/a
 • ,

  L Carnitine Comfortable Shape 2000 Bottle Maxler 1l

  0 out of 5
  (0)

  L‑Carnitine Comfortable Shape 2000 is a powerful concentrate of L‑Carnitine in liquid form. L‑Carnitine is an amino acid, a vitamin-like substance used by the body to produce energy from free fatty acids. L‑Carnitine helps to reduce fatigue, recover physical performance capacity, improve the metabolism, reduce cholesterol in the blood and decrease excessive body weight. The product also improves the immune system, restores the mucosa of the gastrointestinal tract, normalizes cardiovascular activity, calms the nervous system down and guarantees a good mood!

  Directions: Drink 1 serving (20 ml) of L-Carnitine liquid pure or diluted with water.

  Supplement FactsServing Size: 20 ml

  Servings Per Container: 50

  Amount Per 100 ml Per Serving
  Energy Value 12.9 kJ (3.0 kcal) 2.6 kJ (0.6 kcal)
  Fat < 0.1 g < 0.1 g
  – of which Saturated Fatty Acids < 0.1 g < 0.1 g
  Carbohydrates 0.2 g < 0.1 g
  – thereof Sugar 0.2 g < 0.1 g
  Protein < 0.1 g < 0.1 g
  Salt < 0.1 g < 0.1 g
  L-Carnitine 10000 mg 2000 mg

   

  Ingredients: Water, L-Carnitine (10%), Acidifying Agent (Lactic Acid), Flavor, Preserving Agent (Potassium Sorbate), Sweeteners (Sodium Cyclamate, Acesulfame-K, Sucralose, Saccharin), Emulsifier E471.

  SKU: n/a
 • Magnesium CITRATE 90 tablets – Yamamoto

  0 out of 5
  (0)

  Magnesium CITRATE 90 tablets – Yamamoto е додаток во исхраната кој содржи магнезиум, погоден за спортисти. Магнезиумот учествува во нормалниот електролитен баланс, нормална мускулна функција и намалување на заморот и истоштеноста.

  Magnesium CITRATE 90 tablets – Yamamoto

  90 таблети
  30 дози
  130
  g нето тежина

  Произведено во Италија

  SKU: n/a