• Amino Liquid 1000 ml

  0 out of 5
  (0)

  QNT Amino Liquid 1L

  Amino Liquid нуди целосен спектар на брзо апсорбирачки аминокиселини кои се состојат од хидролизиран (whey) протеин од сурутка. Формулата исто така овозможува голема концентрација на пептиди на протеин од сурутка, БЦАА и останати есенцијални аминокиселини. Како дополна на формулата содржи и витамин Б за подобра синтеза и дигестија на протеините. За луѓето кои сакаат алтернатива за капсули и таблети, QNT ја воведува формулата во течна форма за поедноставен начин на користење и побрза апсорбција.

  SKU: n/a
 • L-Carnitine Drink 2000 mg 700 ml

  0 out of 5
  (0)

  Освежителен овошен пијалок без калории со 2000мг Л-карнитин по шише.

  Употреба: 1 шише дневно, пред или за време на тренинг.

  SKU: n/a

Showing all 2 results