• Booster Peanut Butter 350gr – Trec Nutrition

  0 out of 5
  (0)

  BOOSTER PEANUT BUTTER е крем произведен од кикири без додаден шекер, сол или палмино масло. Содржи само природен шекер од самиот состав. Содржи висок процент на протеини

  BOOSTER PEANUT BUTTER има мазна, кремаста конзистентност и одличен вкус, благодарение на внимателниот процес на печење и многу часови мелење.

  BOOSTER PEANUT BUTTER e 100% придоден производ и можи да формира слоеви, доколку се појави маслен слој на врвот само измешајте и производот е подготвен за употреба.

  Деликатесен протеински намаз

  •  Есенцијална протеинска и енергетска доза
  •  Одлична закуска EXCELLENT SNACK
  • 30,8гр протеини во 100гр
  SKU: n/a
 • Booster Protein Bar 100 gr – TrecNutrition

  0 out of 5
  (0)

  Booster Protein Bar 100 gr – TrecNutrition е вкусен високоенергетски бар со вкус на ванила и чоколадо произведен на целосна база на веј протеин. Содржи масти добиени од природни состојки кои се користат во процесот на производтво, како на пример кикиритки и пулпа од какао, како и есенцијални масни киселини кои се природен извор на енергија и витамини.

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Да не се користи како замена за разновидна исхрана. Не се препорачува за деца, бремени жени и доилки. Да се

  Имајте предвид дека овој призвод е произведен во производодствена фабрика каде се работи со широк спектар на сирови материјали вклучувајќи пченица, глутен, млеко, соја, лешници, кикиритки и производи од сусам.

  SKU: n/a
 • Booster Protein Cream 300gr Coconut – Trec Nutrition

  0 out of 5
  (0)

  Booster Protein Cream 300gr Coconut е деликатесен крем засладен со малитол. Производот може да формира слоеви.

  Доколку забележите маслен слој во путерот само промешајте и производт е готов за конзумирање.

  Извор на протеини

  Без додаден шеќер

  Без глутен

  Деликатесен вкус

  SKU: n/a

Showing all 3 results