• Proseries Protein Brownie, 60 g

  0 out of 5
  (0)

  Вашиот идеален извор на протеини во секоја ситуација!

  Proseries Brownie е вкусен бисквит богат со протеини. Совршен залак од чоколада за да се задоволи потребата за слатко и доволно протеини без да се загрози вашиот план за исхрана.
  Никогаш не стигнувате до потребната доза на протеини! Конзумирајте го овој вкусен бисквит како здрава закуска во секое време од денот. Ако одлучите да се засладите пред тренингот, квалитетни состојки ќе послужат како одличен извор на енергија и ќе обезбедат сила и издржливост во тренинзите. Од друга страна, по тренингот, благодарение на изобилството протеини, Proseries Brownie, ќе ви помогне во растот и одржувањето на мускулната маса и ќе го забрза процесот на закрепнување по интензивниот тренинг. Proseries Brownie е вистински десерт за секој љубител на високо протеинска чоколада, кој ќе ја задоволи сечијата потреба за слатки.

  SKU: n/a
 • Proseries Protein Cookie 85 g

  0 out of 5
  (0)

  Зошто да одберете Protein Cookie?

  Неодолив вкус!
  Со чоколаден прелив
  Висока концентрација на протеини
  Квалитетени суровини
  Квалитетен јаглехидрат од овесни снегулки

  SKU: n/a

Showing all 2 results