• Polleo Sport Choco-drops 250 g

    0 out of 5
    (0)

    Совршен додаток на вашите фит рецепти!

    Ви претставуваме нови чоколадни капки со ниска содржина на шеќер кои ќе ги израдуваат сите љубители на благото. Со само 0,7 g шеќер на 100 g, ова уживање ќе биде вашиот совршен извор на протеини кога сте во движење. Вкусна и кремаста чоколадна капка ќе биде совршен додаток на секој рецепт, а стопена, исто така, може да се користи како намаз за здрави палачинки.

    SKU: n/a

Покажува само еден резултат