• EXTREME ADRENALINE GEL 90G 2 SERVINGS – TrecNutrition

  0 out of 5
  (0)

  ADRENALINE GEL е професионален гел за пред-тренинг дизајниран за да обезбеди моќен и долготраен енергетски засилувач пред интензивна и енергетска вежба. Таа содржи уникатен комплекс на активни супстанции, за да обезбеди дополнителна енергија за мускулни контракции и да го мобилизира телото за интензивни физички перформанси.

  Благодарение на специјалната формула HYDRO GEL, активните состојки на ADRENALINE GEL започнуваат да се апсорбираат во устата и брзо се доставуваат до циркулаторниот систем, а потоа и до работните мускули.

  SKU: n/a
 • ,

  Extreme Instant BCAA 500g – Body Attack

  0 out of 5
  (0)

  Една порција (13 g прав) содржи 10.000 mg BCAA во популарниот сооднос 2: 1: 1.

  Extreme Instant BCAA 500g – Body Attack е прав за пиење е идеален за тренинг, бидејќи може да се зема пред, за време и по тренингот благодарение на неговата добра растворливост во вода. Токму кога вашите мускули треба да тренираат најтешко. Но, исто така, на вашите слободни денови кога нетренирате, Extreme Instant BCAA 500g – Body Attack го снабдува вашето тело со многу протеини, што пак е од суштинско значење за развој и одржување на мускулите.

  SKU: n/a

Showing all 2 results