• SAMURAI KATANA SHADOW – 500 gr

  0 out of 5
  (0)

  SAMURAI KATANA SHADOW – 500 gr со вкус на лимон-лимета. Прехрамбен производ кој содржи цитрулин малат, кофеин, таурин и бета аланин наменет да ги задоволи побарувањата за време на интензивен мускулен напор, посебно за спортисти, со засладувач.

  Инструкции за употреба: Дневната доза е 1 сервирање (13 g). Користете како додаток во исхраната, измешајте 1 сервирање (13 g) со 250 ml ладна вода и консумирајте 30 минути пред почеток на активност.

  Сервирање: 2 мерици (13 g)

  Вкупно сервирања во пакувањето: 38

  Формулирано и произведено за:

  Samurai Shadow Supplements

  Произведено во ЕУ.

  SKU: n/a

Покажува само еден резултат