• VANDAL Pre-Workout – 225 g – TrecNutrition

  0 out of 5
  (0)

  VANDAL Pre-Workout – 225 g – TrecNutrition е формула за пред тренинг што ви овозможува да го користите вашиот целосен потенцијал. Високи дози на стандардни состојки како што се L-цитрулин или бета-аланин поддржани од неверојатната моќ на коензим Q10. Фокусираното тело и умот ќе го направат вашиот workout на друго ниво. Дополнувањето на 5 грама о креатински матрикс го прави VANDAL сите-во-едно додаток пред тренингот што ќе ви направи желба за уште една интензивна серија.

  УПОТРЕБА
  Растворете една порција од производот 15 гр. (2 лажички) во 300 ml вода во шејкер. Пијте 30 минути пред да вежбате. Избегнувајте комбинирање со други производи кои содржат кофеин!

  Ве молиме запомнете: Не земајте пред спиење!

  SKU: n/a

Покажува само еден резултат