100% Whey 100 900 gr – TrecNutrition

100% Whey 100 900 gr – TrecNutrition содржи 100% највисоко квалитетен веј протеин, кој е идеален извор на целосно вредни животински протеин.

100% Whey 100 900 gr – TrecNutrition е збогатен со сите амино киселини кој се потребни за телото да изгради мускулни влакна, вклучувајќи БЦАА и Л-глутамин.

100% Whey 100 900 gr – TrecNutrition брзо се раствара и лесно се апсорбира. Веј протеините помагаат да се зголеми нивото на мускулна маса.

ПРЕПОРАЧАНА УПОТРЕБА:
Се раствара една порција од производот 30g (2 дозерки) во 200мл вода или млеко; користете шејкер или блендер. Во зависност од Вашите потреба, земете 2-3 порции дневно.

Кога вежбате: првата порција земете ја наутро, втората во текот на 1,5 часовен тренинг и третата пред спиење.
Кога не вежбате: првата порција земете ја наутро, втората помеѓу оброци и третата пред спиење.

Залиха:

Има на залиха

1.490 ден

Има на залиха