BEHEMOTH 100% Whey protein 500g

Засладен суруткин протеин со вкус на чоколадо, ванила, банана и 100% природен вкус.
🏃‍♀️Совршен додаток на исхрана за спортисти и спортски ентузијасти.
💪Лесен на вкус и тотално здрав за вашето тело.

Залиха:

Само 3 има на залиха!

750 ден

Само 3 има на залиха!