-17%

BEHEMOTH 100% Whey Protein 950g

Засладен суруткин протеин со вкус на чоколадо, ванила, банана и 100% природен вкус.
🏃‍♀️Совршен додаток на исхрана за спортисти и спортски ентузијасти.
💪Лесен на вкус и тотално здрав за вашето тело.

Залиха:

Само 2 има на залиха!

1.000 ден 1.200 ден

Само 2 има на залиха!