Booster Protein Bar 100 gr – TrecNutrition

Booster Protein Bar 100 gr – TrecNutrition е вкусен високоенергетски бар со вкус на ванила и чоколадо произведен на целосна база на веј протеин. Содржи масти добиени од природни состојки кои се користат во процесот на производтво, како на пример кикиритки и пулпа од какао, како и есенцијални масни киселини кои се природен извор на енергија и витамини.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Да не се користи како замена за разновидна исхрана. Не се препорачува за деца, бремени жени и доилки. Да се

Имајте предвид дека овој призвод е произведен во производодствена фабрика каде се работи со широк спектар на сирови материјали вклучувајќи пченица, глутен, млеко, соја, лешници, кикиритки и производи од сусам.

Залиха:

Има на залиха

120 ден

Има на залиха