FreaKER Milk Protein Bar 50g – Yamamoto

Yamamoto® Nutrition FreaKER е протеински бар која содржи просек од 30% високо органски протеини (100% млечен протеин) и други хранливи материи кои го прават тоа комплетно хранливо.

FreaKER не содржи хидролизирани масти, хидролизиран протеин од колаген, палмово масло, или соја протеини.

Иновативната формулација од нејзините состојки до нејзината облога го прави еден-на-еден вид на производ.

Може да се конзумура во секое време од денот, како оброк, но исто така може да се користи и за раст и обновување на мускулите, поради високо органските млечни протеини.

Залиха:

Има на залиха

150 ден

Има на залиха