-21%
,

L-Carnitine 3000 – 1000ml – 80 portions – TrecNutrition

L-Carnitine 3000 – 1000ml – 80 portions – TrecNutrition е препарат кој содржи течна формула L-карнитин. Оваа состојка е неопходна за метаболизмот на липидите, овозможувајќи ефикасен транспорт и горење на масни киселини во клеточните енергетски центри. Високото ниво на L-карнитин е особено корисно за спортистите и оние кои имаат намера да изгубат телесната тежина. 

L-Carnitine 3000 – 1000ml – 80 portions – TrecNutrition ги подобрува енергетските процеси за време на долготрајниот физички напор и помага при изгорење на вишокот масно ткиво.

Земете една порција на производот – 12,5 ml 1 пати дневно, во најдобар случај 30 мин. пред оброк или тренингот.

Протресете пред употреба.

Залиха:

Има на залиха

1.500 ден 1.890 ден

Има на залиха