-13%

POWER WEIGHT GAINER 1,5KG – Body Attack

  • Го зголемува внесот на калории
  • Прибл. 70 гр јаглехидрати / порција
  • 27 гр млеко и протеин од сурутка / порција

POWER WEIGHT GAINER 1,5KG – Body Attack

Залиха:

Нема на залиха!

1.390 ден 1.590 ден

Нема на залиха!