-13%

POWER WEIGHT GAINER 4750G – Body Attack

  • Го зголемува внесот на калории
  • Прибл. 70 гр јаглехидрати / порција
  • 27 гр млеко и протеин од сурутка / порција
Залиха:

Само 2 има на залиха!

3.490 ден 3.990 ден

Само 2 има на залиха!