Protein bar ISO WHEY 60g – Swedish

ISO Whey бар од SWEDISH SUPPLEMNTS, вкусен бар за тренинг !

– Во еден бар добивате 20 грама квалитетен протеински изолат од сурутка
– Достапно во неколку прекрасни вкусови
– Мека убава текстура
– Ја подобрува регенерацијата

Достапно во неколку неверојатни вкусови:

– минт чоколадо
– кокос
– чоколадо
– карамела

Залиха:

Има на залиха

145 ден

Има на залиха