-18%

SAMURAI KATANA SHADOW – 500 gr

SAMURAI KATANA SHADOW – 500 gr со вкус на лимон-лимета. Прехрамбен производ кој содржи цитрулин малат, кофеин, таурин и бета аланин наменет да ги задоволи побарувањата за време на интензивен мускулен напор, посебно за спортисти, со засладувач.

Инструкции за употреба: Дневната доза е 1 сервирање (13 g). Користете како додаток во исхраната, измешајте 1 сервирање (13 g) со 250 ml ладна вода и консумирајте 30 минути пред почеток на активност.

Сервирање: 2 мерици (13 g)

Вкупно сервирања во пакувањето: 38

Формулирано и произведено за:

Samurai Shadow Supplements

Произведено во ЕУ.

Залиха:

Нема на залиха!

1.390 ден 1.690 ден

Нема на залиха!