-20%

SHAPE DEFINITION 120caps – TrecNutrition

Напреден и ефикасен топач на маснотии.
Ексклузивна формула создадена за жени.
Содржи екстракти од природни растенија со висока концентрација.
Солидна доза на l-карнитин, холин и инозитол.
Дозволете си да изгубите тежина додека се потите
Додавањето на некои витамини од групата Б ја поддржува животната сила на организмот.

SHAPE DEFINITION 120caps – TrecNutrition е направена без кофеин и други стимуланси за да можете да го направите тренингот кратко пред спиење, нема да биде тешко да заспиете. Композицијата главно се базира на екстракти (зелен чај и лен) и додатоци на растенија (спирулина, лисја од магдонос), кои се богат извор на многу активни супстанции како што се полифеноли, витамини, минерали и дури и протеини.

За време на интензивните тренинзи, телото губи електролити, кои се неопходни за одржување на здраво тело. Затоа составот се состои од магнезиум и калиум.

Благодарение на витамините од групата Б, можно е да се задржи енергетската економија на телото на доволно високо ниво. Овој производ е создаден за сите кои сонуваат за губење на непотребни килограми.

 

Залиха:

Нема на залиха!

1.190 ден 1.490 ден

Нема на залиха!