TRIBULON BLACK – 60 caps – TrecNutrition

TRIBULON BLACK – 60 caps – TrecNutrition е професионална про-тестостеронска формула која содржи ултраконцентриран екстракт од Tribulus, стандардизиран на рекордно ниво – 95% од биоактивни сапонини.

TRIBULON BLACK – 60 caps – TrecNutrition обезбедува природни растителни стероиди кои помагаат во производство и лачење на ендогени тестостерон – хормонот кој ги регулира анаболните процеси во човечкото тело и сексуалниот нагон. Компонентите помагаат да се изгради мускулна маса, да се согоруваат телесните маснотии и да придонесат за поголема регенерација по тренингот кај спортските и физички активните лица.


ДОЗИРАЊЕ
Препорачаниот дневен внес е 2 капсули. Измијте со 300 ml вода. Во деновите на вежбање: 2 капсули 30 мин. пред тренингот. Кога нетренирате: 2 капсули 30 мин. пред спиење.

Залиха:

Има на залиха

890 ден

Има на залиха