,

Unique Protein Spread 500 g. Kevin Levrone

Посакувате нешто слатко после Вашиот напорен тренинг?

Посакувате нешто слатко кога ќе станете од спиење?

Ние го имаме идеалното решение за Вас без да чуствувате вина дека сте ја прекршиле Вашата диета.

Тоа треба да биде нешто без шеќер со додадени многу протеини за да биде идеалното речение.

Подготвивме производ специјално за Вас и сите љубители на вкусни и здрави слатки. Пробајте ги нашите уникатни протеински кремови WOW!

Тие обезбедуваат голема количина на корисни протеини, дури 21 гр. на 100 гр. Плус се додадени здрави масти и верувајте вкусот е посебна приказна.

Сето ова во форма на слатка закуска во текот на денот или како сладок додаток на Вашиот оброк.

Идеално за Вашите палачинки, вафли, кришки леб.

Секоја диета е вкусна и здрава со уникатиот протеински крем!

Единствени протеински кремови имаат:

– нула шеќер

– нула палмино масло

– неверојатни вкусови

– висок процент на протеини (21 g на 100 g производ)

– слатко решение за Вашата диета

– здрави шиа масти

690 ден